MODA

Derin Tutkuların Yazı

Derin tutkularımız, 2013 Sisley Yaz Koleksyionunun çizgilerini ve renklerini belirliyor. Koleksiyonda, kendilerine has cazibeleri ile bizi büyülemek için  tasarlanmış, tahrik edici kıyafetler yer alıyor. Özgür renklerin patlaması ile kışkırtan, çiçek baskılı kıyafetlerin çekiciliği kış aylarında sönük kalmış fakat bir kez daha parılıtlı gölgeler  ve yeni ışık efektleri ile oynamaya hazır bir moda duygusunu yeniden canlandırıyor.

Bahçeyi “keşfedilecek arazi” olarak seçmiş bir demet kumaş üzerindeki güneş sarısı ve kocaman baskılar. Kesinlikle sahip olunması gereken ürünler: kısa ceketler (kumaş ya da jean) ve sıra dışı bluzlar.

Okyanus renklerindeki patchwork kumaşları yumuşatmak için hazır, siyah gölgeler arasında parıldayan bir duruş. En koyu tonlardaki renkler, renkleri açılmış tunikler ve gecenin karanlığını simli ve metalik kumaşlar ile aydınlatan, ay temalı soyut baskılar arasında aykırı ruhunu ortaya çıkartıyor. Saten ve jean şortlar, dantel bluzlarla giyildiklerinde, siyahın cezp edici etkisini ortaya çıkartarak baştan çıkarıcı kadının çarpıcı günlük giyimini oluşturuyorlar.

İlkel, dünyevi bir keyif hissi doğanın renklerini kucaklıyor. Akıcı çizgiler ve tarzlar, koyu sarı ve koyu mavi gölgeler arasındaki  renklerin keyfini çıkartan; her tarafı baskılı ve sıra dışı şallar, zarafetini ve çiçek motiflerinin büyüleyici etkisini yeniden ortaya çıkartıyorlar.

Uyumlu jean pantolon ve farklı renklerdeki pantolonlar ile şah ve mat.

s1      s2

s4      s5

s6    s7


Recommended

Leave a Comment

izmir web tasarım izmir lokma izmir lokma Ephesus Tours Plaj Bayrağı Kravat Promosyon Karton Çanta İzmir Araç Kiralama İzmir Araç Kiralama